PAKALPOJUMI

SVINĪBAS, Naktsmītnes

Viesu namā ir pieejamas divas koka guļbūves ēkas, kur lielākajā ēkā ir banketu un semināru zāle 45 personām, ar ģērbtuvi atsevišķā telpā. Zāles tālākajā stūrī ir virtuves aprīkojums, elektriskā plīts virsma, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, trauku mazgājamā mašīna, tējkannas, trauki un glāzes. Stacionāri ir novietota mūzikas pieslēgumam paredzēts skaļrunis ar jaudu 300 W, pieslēguma veids - telefons, dators u.c. Pirmajā stāvā ir arī pirts, baseins, duša, WC, ģērbtuve pirts nodalījumā. Otrajā stāvā ir viesnīca ar 10 gultasvietām 3 divvietīgos un vienā četrvietīgā numurā kurā ir divas istabas. Aprīkojums: TV, ledusskapis, duša, tualete, ģimenes  četrvietīgajā numurā - mini virtuvīte, elektriskā plīts virsma, ēdamgalds un trauki 4 personām.

Mazākajā koka guļbūves ēkā ir banketu un semināru zāle 20 personām.  Zāles tālākajā stūrī ir virtuves aprīkojums, elektriskā plīts virsma, ledusskapis,  tējkannas, trauki un glāzes. Otrajā stāvā ir viesnīcā ir ar 4 divvietīgi numuri.  Aprīkojums : platekrāna TV, duša, tualete,


naktsmītnes

  Viesu namā ir pieejami 7 divvietīgi numuri un viens četrvietīgs numurs ar divām istabām un nelielu virtuvi un ēdamgaldu. Viesnīcas telpas ir izvietotas abās guļbūvēs.

Visi numuri ir aprīkoti ar dušu, WC, TV, un 4 numuri arī ar ledusskapjiem.

PIRTS ar baseinu

Pēc iepriekšējas saskaņošanas ir iespēja apmeklēt pirti un atveldzēties baseinā, vai pirts dīķī. Pirts tiek kurināta ar malku, un ir iespēja pērties ar slotiņām, mest garu un protams relaksēties !

FIZISKĀS AKTIVITĀTES un atpūta dabā

Pirts teritorijā ir pieejams pludmales volejbola laukums un bruģētā laukumā basketbola grozs. Teritorijā ir grilēšanai nepieciešamais aprīkojums, ugunskura vieta ar statīvu un katlu zupas vārīšanai. Vasarā iespēja veldzēties dīķī, celt teltis, rīkot pikniku dabā, Ja līdzi paņemti velosipēdi, ļoti daudz interesanti maršruti paver iespējas apskatīt netālo Jaunmoku pili, Tukuma pilsētu, Milzkalnu, Tiltu uz nekurieni Sātos un citus apkārtnē esošās tūrisma vietas.